Pánská mikina z ovčí vlny Markus vel. 50-56
search
  • Pánská mikina z ovčí vlny Markus vel. 50-56

Pánská bunda z ovčí vlny Markus velikost 50-56 světle šedá

2 000 Kč

s vysokým límcem a zapínáním na zip. Komfortní a mimořádně teplá pánská bunda si díky přírodnímu použitému materiálu zachovává své vlastnosti i při  značném provlhnutí. Ovčí vlna má schopnost pojmout  víc jak 30% vlhkosti a stále zůstat na pohmat suchá a izolovat teplo. Tomu napomáhá i přítomný lanolín, který zároveň zabraňuje znečišťování vlny a udržuje jí pružnou. Skvělá pánská zimní bunda do nepříznivého chladného počasí. Na severní polární kruh.

Počet
Nyní nedostupný

Pánská zimní bunda, mikina z ovčí vlny Markus velikost 50 až 56 ve světle šedém provedení. Zimní bundy od nejmenších velikostí až pro dospělé šité z přírodní ovčí vlny. Tyto bundy zaručují tepelnou kvalitu, tedy žádné prochladnutí. Jsou měkké a pružné jako přírodní ovčí vlna z ovce.
Ovčí vlna velmi krásně hřeje a udržuje konstantní teplo. Ovčí vlna je dokonalý tepelný izolant. Zimní bundy jsou kvalitně šité, jsou téměř bezúdržbové a jen tak se nezničí. Ovčí vlna je materiál, který je odolný a má své nezničitelné vlastnosti. Ohebnost. Přirozenost.

200-100-00058