Dětská zimní bunda z ovčí vlny velikost 116-122 modrobílá www.vyrobkyzovcivlny.cz
search
  • Dětská zimní bunda z ovčí vlny velikost 116-122 modrobílá www.vyrobkyzovcivlny.cz

Dětská zimní bunda z ovčí vlny velikost 116-122 modrobílá

1 800 Kč
S DPH

s kapucí a zapínáním na zip. V modrobílém provedení.

Praktická, pohodová a hřejivá dětská zimní bunda s kapucí pro venkovní aktivity. Díky použitému přírodnímu materiálu si zachovává své vlastnosti i při  značném provlhnutí. Ovčí vlna má schopnost pojmout víc jak 30% vlhkosti a stále zůstat na pohmat suchá a izolovat teplo. Přítomný lanolín zároveň zabraňuje znečišťování vlny a udržuje jí pružnou měkkou a prodyšnou. Teplá zimní dětská bunda s kapucí do nepříznivého chladného počasí.

Barevné varianty
Velikosti
Počet
Skladem

Dětská bunda, mikina z přírodní ovčí vlny s kapucí a zapínáním na zip. Zimní bundy od nejmenších velikostí až po náctileté šité z přírodní ovčí vlny. Tyto bundy zaručují tepelnou kvalitu, tedy žádné prochladnutí. Jsou měkké a pružné jako přírodní ovčí vlna z ovce.
Ovčí vlna velmi krásně hřeje a udržuje konstantní teplo. Ovčí vlna je dokonalý tepelný izolant. Zimní dětské bundy jsou kvalitně šité, jsou téměř bezúdržbové a jen tak se nezničí. Ovčí vlna je materiál, který je odolný a má své nezničitelné vlastnosti. Ohebnost. Přirozenost. Pánské, dámské a dětské zimní bundy.

200-100-00176