Vesta s kapsami z ovčí vlny Carpathian 5XL světle modrá www.vyrobkyzovcivlny.cz
search
  • Vesta s kapsami z ovčí vlny Carpathian 5XL světle modrá www.vyrobkyzovcivlny.cz

Vesta s kapsami z ovčí vlny Carpathian 5XL světle modrá

930 Kč
S DPH

Zapínání na zip.
 Střih této vesty umožňuje volnost pohybu při běžných volnočasových aktivitách i při procházce, lenošení u grilu, na zahrádce, terase či před televizí.
 Při zachování předností výrobku z vlny - teplotního konfortu, schopnosti odvádět vlhkost. Přítomný lanolín zajišťuje samočistící efekt a zároveň udržuje vlnu měkkou a pohodlnou. Vesta je elegantním doplňkem šatníku ! Dámské i pánské provedení a barvy. Velikost S až 5XL.

Barevné varianty
Velikosti
Počet
Skladem

Vesta s kapsami elegantního, praktického střihu od nejmenších velikostí až po xxxl velikosti šité z přírodní ovčí vlny. Tyto vesty s kapsami zaručují tepelnou kvalitu, tedy žádné prochladnutí. Jsou měkké a pružné jako přírodní ovčí vlna z ovce. Ovčí vlna velmi krásně hřeje a udržuje konstantní teplo. Ovčí vlna je dokonalý izolant tepla. Vesty s kapsami jsou kvalitně šité, jsou téměř bezúdržbové a jentak se nezničí. Ovčí vlna je materiál, který je odolný a má své nezničitelné vlastnosti. Ohebnost. Přirozenost. Praktické, pohodlné a hřejivé vesty. Dámské, pánské provedení a barvy.

200-100-00075