Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 0 Kč - 1 488 Kč

Dostupnost

Dostupnost

Kategorie

Kategorie

Barevné varianty

Barevné varianty

Velikosti

Velikosti

Pelíšky psy a kočky

Pelíšek pro kočky. A pelíšek pro psi z ovčí vlny. Vlna s lanolínem je antistatická a tak odpuzuje prach a nečistoty, dobře se udržuje, zůstává měkká, pružná. Výborně izoluje od podlahy, spodní strana je z omyvatelná . Pelíšek je vybaven zipem pro vyjmutí vložky na vyprání. Vlna při provlhnutí (30%vody) má schopnost hřát.

Podkategorie

 • Pelíšky

  Pelíšek pro kočky. A pelíšek pro psi z ovčí vlny. Vlna s lanolínem je antistatická a tak odpuzuje prach a nečistoty, dobře se udržuje, zůstává měkká, pružná. Výborně izoluje od podlahy, spodní strana je z omyvatelná . Pelíšek je vybaven zipem pro vyjmutí vložky na vyprání. Vlna při provlhnutí (30%vody) má schopnost hřát.

 • Oblečky pro psy

  Zimní oblečky pro psi. Psí oblek na zimu z ovčí vlny. Vlna s lanolínem je antistatická a tak odpuzuje prach a nečistoty, dobře se udržuje, zůstává měkká, pružná. Výborně izoluje teplo.Lanolín působí blahodárně tepelně a hřeje i v té nejtužší zimě. Ovčí vlna při provlhnutí má schopnost hřát a působit suše - Váš miláček nenastydne.

 • Podložky

  Psí podložky z ovčí vlny. Kočičí místečko z ovčí vlny. Zdraví a pohoda pro Vašeho miláčka. Vlna s lanolínem je antistatická a tak odpuzuje prach a nečistoty, dobře se udržuje, zůstává měkká, pružná. Výborně izoluje od podlahy, spodní strana je z omyvatelná .

   

Počet produktů: 105

Zobrazení 1-20 z 105 položek

Aktivní filtry