Muži

Vlněné výrobky z ovčí vlny jsou součástí nových trendů životního stylu. Ovčí chlup si i po stříhání, praní a pletení zachovává svoji typickou vlastnost se smršťovat a roztahovat vlivem teploty okolí. Výrobky z ovčí vlny jsou proto vzdušné a tělo může volně dýchat a relaxovat. Příznivě ovlivňují spánek. Oblečení z ovčí vlny je praktické na nošení, má dlouhou živostnost a odolnost. Ovčí vlna Vás doma a venku krásně zahřeje. Je to opravdu vynikající přírodní materiál. Stačí si nějakou vestu, bačkory, čepici, rukavice nebo bundu od nás zakoupit a vyzkoušet.

Podkategorie

 • Pánské bundy

  Zimní oblečení z ovčí vlny je nejnovější světový modní trend. Kvalitní, ručně šité oblečení z ovčí vlny. Ovčí vlna je kvalitní a odolný materiál, který se jen tak nezničí. Ovčí vlna Vás krásně zahřeje a budete se cítit skvěle, v teple. Teplo = ovčí vlna.

 • Vesty

  Dámská a pánská vesta z ovčí vlny. Pestrá nabídka, kolekce pánských, dámských a dětských vest různých velikostí a barev. Praktický střih umožňuje volnost pohybu při běžných každodenních aktivitách, na procházce, nákupu, při práci nebo odpočinku na zahradě nebo ve společnosti. Ovčí vlna má schopnost reagovat na teplotu, krásně hřeje a dokáže odvádět vlhkost, zabraňuje přehřátí a pocení. Díky obsaženému lanolínu oceníte "samočistící efekt vlny". Vesty se zapínájí na zip, nebo knoflíky, májí našité dvě velké, šikmo posazené kapsy. Praktické, zároveň pohodlné a elegantní oblečení z ovčí vlny.

 • Bačkory a pantofle

  Z ovčí vlny. Kvalitní bačkory vyrobené z přírodní ovčí vlny pro každodenní nošení jsou lehké, měkké, dokonale prodyšné se skvělou termoregulací, která zajišťuje teplotní komfort po celý rok. Použitá přírodní ovčí vlna zabraňuje přehřátí a následnému pocení nohou. Zároveň můžou jsou jako výborná preventivně-léčebná pomůcka, která využívá působení tzv.suchého tepla pro zlepšení krevního oběhu. Krásně hřejou. Domácí obuv z ovčí vlny.

 • Rukavice

  Rukavice z ovčí vlny. Rukavice si díky použitému přírodnímu materiálu zachovávají své původní vlastnosti i při značném stupni provlhnutí od sněhu, deště. Lanolín obsažený v ovčím chlupu zabrání vlhku. Rukavice jsou měkké a pružné a nebude Vám v nich zima.

 • Čepice a čelenky

  Z ovčí vlny. Hřejivé beranice do pořádných mrazů a na hory. Příjemné čepice jednoduchého střihu hřejí, kapky deště nebo sněhové vločky díky lanolínu(vodoodpudivý) obsaženého v ovčí vlně těmto čepicím neublíží. Elegantní čelenka dokáže také zahřát.

 • Bederní pásy

  Bederní pás z ovčí vlny díky suchému teplu příznivě působí na ledviny a močové cesty. Zlepšují krevní oběh a stále příjemně potřebné místo na zádech zahřívají. Elastické bederní pásy jsou širší a praktické pro svou přizpůsobivost na těle.

 • Nákoleníky a nárameníky
  Zpevňující a hřejivé bandáže na kolena, lokty, zápěstí. Dají se stáhnout nebo závázat okolo končetiny.

Existuje 246 produktů.

Zobrazení 1-20 z 246 položek

Aktivní filtry