Děti

Přírodní výrobky z ovčí vlny čepice, rukavice, vesty, mikiny je to nejlepší co Vaše děti mužou v dnešní době nosit. Ovčí vlna působí jako přírodní termostat, zajišťuje špičkové izolační vlastnosti, výborně pohlcuje tělěsné pachy, hřeje i když je vlhká, nesráží se, neplstnatí a je velice příjemná.

Podkategorie

 • Dětské bundy a mikiny

  Na zimu, pro ditě to nejlepší. Jsou z hřejivého materiálu, z ovčí vlny, která dokáže neobyčejně hřát a je voděodolná proti sněhovým nebo dešťovým přehánkám. Kvalitní ovčí vlna je skoro nezničtelná, životnost takovéto bundy je skoro 10let. Všechny naše výrobky z ovčí vlny jsou neobyčejně trvanlivé a odolné pro běžné nošení. V těchto bundách nemůže být nikomu zima

 • Vesty

  Z kvalitní ovčí vlny. Přírodní teplo hřeje a udržuje dítě v pohodě a v klidu. Vestičky jsou zároveň praktické pro jakýkoliv pohyb a činnost. Pevnost vlny a voděodolnost je také dalším přínosem pro nošení venku za jakéhokoliv počasí.

 • Botičky

  Pro první krůčky, capáčky, do kočárku. V botičkách je ovčí vlna, která hřeje. Dítě v botičkách, malých bačkůrkách v kočárku krásně usne a nebude mu zima od nohou

 • Bačkory

  Kvalitní dětské bačkory vyrobené ze 100% ovčí vlny pro každodenní nošení doma i ve škole. Bačkory jsou teplé a pohodlné. Díky ovčí vlně jsou dokonale prodyšné se skvělou termoregulací, která zajišťuje teplotní komfort po celý rok. Použitá přírodní ovčí vlna zabraňuje přehřátí a následnému pocení dětských nohou. Bačkory mají měkkou gumovanou podrážku, která neklouže.

 • Pantofle

  Kvalitní dětské vlněné pantofle vyrobené ze 100% ovčí vlny pro každodenní nošení doma i ve škole. Pantofle jsou teplé a pohodlné. Díky ovčí vlně jsou dokonale prodyšné se skvělou termoregulací, která zajišťuje teplotní komfort po celý rok. Použitá přírodní ovčí vlna zabraňuje přehřátí a následnému pocení dětských nohou. Ideální je nosit pantofle na bosé noze, tak totiž nejlépe vyniknou jedinečné vlastnosti ovčí vlny a nohy Vašeho dítěte si báječně odpočinou v suchu a teple. Pantofle mají měkko gumovou podrážku, která neklouže.

 • Rukavičky

  Rukavice z ovčí vlny. Rukavice si díky použitému přírodnímu materiálu zachovávají své vlastnosti i při značném stupni provlhnutí. Tomu napomáhá přítomný lanolín, který zároveň působí jako izolant a ruce jsou v teple a suchu.

 • Čepice a čelenky

  Z ovčí vlny. Hřejivé beranice do pořádných mrazů a na hory. Příjemné čepice jednoduchého střihu hřejí, kapky deště nebo sněhové vločky díky lanolínu(vodoodpudivý) obsaženého v ovčí vlně těmto čepicím neublíží. Elegantní čelenka dokáže také zahřát.

 • Fusaky

  Dětský fusak z ovčí vlny. Teplo a pohodlí pro nejmenší zajišťuje použitý přírodní materiál ovčí vlna s omyvatelným přebalem. Ovčí vlna je ošetřena, obsahuje lanolín, který působí blahodárně na organismus a vytvaří tepelnou vrstvu, vlna je hebká, antistatická, odpuzuje prach a pomáhá odvádět vlhkost.

Aktivní filtry