Rukavice

Rukavice z ovčí vlny. Rukavice si díky použitému přírodnímu materiálu zachovávají své vlastnosti i při značném stupni provlhnutí. Tomu napomáhá i přítomný lanolín který udržuje vlnu voděodolnou a měkkou. Ruce jsou celou dobu v teple. Ovčí vlna, která krásně ruce zahřeje.

Podkategorie

 • Dětské rukavice

  Rukavice z ovčí vlny. Rukavice si díky použitému přírodnímu materiálu ovčí vlna zachovávají své vlastnosti i při značném stupni provlhnutí.Tomu napomáhá i přítomný lanolín, který zároveň působí blahodárně na pokožku. Rukavice jsou bezvadné do sněhu, do mrazu, na zimu.

 • Pro dospělé I.

  Rukavice z ovčí vlny. Rukavice si díky použitému materiálu zachovávají své vlastnosti i při značném stupni provlhnutí. Tomu napomáhá i přítomný lanolín, který zároveň působí blahodárně na pokožku. Ovčí vlna je příjemný materiál, který hřeje. Jsou vhodné i na koulovačku. Sníh jim nevadí.

 • Pro dospělé II.

  Rukavice z ovčí vlny. Rukavice si díky použitému přírodnímu, odolnému materiálu zachovávají své vlastnosti i při značném stupni provlhnutí. Tomu napomáhá i přítomný lanolín, který zároveň působí blahodárně na pokožku a ruce jsou v rukavicích ušité z ovčí vlny v teple, a v suchu.

 • Pro dospělé III.

  Rukavice z ovčí vlny. Rukavice si díky použitému materiálu zachovávají své vlastnosti i při  značném stupni provlhnutí.Tomu napomáhá i přítomný lanolín, který zároveň působí blahodárně na pokožku.

 • Pro dospělé vlna / velur

  Velmi teplé rukavice v kombinaci ovčí vlny s velurem.

Existuje 51 produktů.

Zobrazení 1-20 z 51 položek

Aktivní filtry