Deky, polštáře, prostěradla

Ovčí vlna je termoregulační, okamžitě se přizpůsobí tělesné teplotě, nedochází tak k nadměrnému pocení, či pocitu chladu. Udržují stálou tělesnou teplotu. Je možné si vybrat velikost vhodnou na cesty, do přírody, domů ale i do dětského kočárku. Nejteplejší varianta našich dek z ovčí vlny Siberian. Prostěradla. Polštáře různých velikostí.

Podkategorie

 • Deky jednostranné

  Z ovčí vlny jsou bezvadné jako přehoz přes ramena nebo kolem pasu, když zasednete na fotbalovém utkání. Užasná věc jak si klidu vychutnat fotbalový zápas a nemrznout a neběhat stále na záchod. Doporučuji se vybavit menšími rozměry. Hřejí krásně.

 • Deky oboustranné

  Deky z ovčí vlny jsou termoregulační, okamžitě se přizpůsobí tělesné teplotě, nedochází tak k nadměrnému pocení, čí pocitu chladu. Udržují stálou tělesnou teplotu. Je možné si vybrat velikost vhodnou na cesty, do přírody, domů ale i do dětského kočárku. Nejteplejší varianta našich dek z ovčí vlny Siberian.

 • Vlněná přikrývka z...

  Příjemně lehké a hřejivé, tenké deky z ovčí vlny. Zahřejí při sezení na židli, v křesle. Můžete se do nich lehce zabalit a bude Vám teplo.

 • Polštáře

  Polštáře z ovčí vlny

 • Prostěradla

  Z ovčí vlny mají termoregulační vlastnosti. Jsou praktická na udržbu. Krásně hřejí, vytvářejí při spánku nejen pocitové teplo ale i kvalitní spánek bez zimy. Díky suchému teplu příznivě působí na ledviny a močové cesty.

 • Dětské deky

  Deky z ovčí vlny jsou termoregulační, okamžitě se přizpůsobí tělesné teplotě, nedochází tak k nadměrnému pocení, čí pocitu chladu. Udržují stálou tělesnou teplotu. Je možné si vybrat deku vhodnou na cesty, do přírody, domů ale i do dětského kočárku.

 • Soupravy - deka,...

  Soupravy z ovčí vlny pro Váš zdravý spánek. Deky, polštáře a prostěradla z ovčí vlny, které naše soupravy obsahují jsou termoregulační, okamžitě se přizpůsobí tělesné teplotě a nedochází tak k nadměrnému pocení, čí pocitu chladu. Udržují stálou tělesnou teplotu.

Existuje 67 produktů.

Zobrazení 1-20 z 67 položek

Aktivní filtry