Ženy

Ovčí vlna na zimu je vynikající a hřejivý materiál, dokáže neobyčejně hřát a je voděodolná proti sněhovým nebo dešťovým přehánkám. Kvalitní ovčí vlna je skoro nezničtelná, životnost oblečení šitého z ovčí vlny je skoro 10let. Všechny naše ručně šité výrobky z ovčí vlny jsou neobyčejně trvanlivé a odolné pro běžné nošení.

Podkategorie

 • Dámské oblečení

  Ovčí vlna na zimu je vynikající přírodní materiál, dokáže neobyčejně hřát a je voděodolná proti sněhovým nebo dešťovým přehánkám. Kvalitní ovčí vlna je skoro nezničtelná, životnost takovéto bundy je skoro 10let. Všechny naše ručně šité výrobky z ovčí vlny jsou neobyčejně trvanlivé a odolné pro běžné nošení.

 • Vesty

  Dámská a pánská vesta z ovčí vlny. Pestrá kolekce oblečení z ovčí vlny, v tomto případě pánských, dámských a dětských vest. Praktický střih umožňuje volnost pohybu při každodenních aktivitách, nákupech, procházkách, při sportu i výpravách do přírody. Ovčí vlna má schopnost reagovat na teplotu, hřeje a má schopnost odvádět vlhkost, zabraňuje přehřátí a pocení. Díky obsaženému lanolínu oceníte "samočistící efekt vlny". Vesta se zapíná na zip, má dvě velké, šikmo posazené kapsy na poklady. Vesty s límcem, s kapucí, bez rukávů různých velikostí a barev.

 • Bačkory a pantofle

  Ručně šité bačkory a pantofle z ovčí vlny a zima od nohou je pryč, zahřejí, určitě Vás nezklamou. Bačkory a pantofle jsou pohodlné, s měkkou gumovou podrážkou.

 • Rukavice

  Rukavice z ovčí vlny. Rukavice si díky použitému materiálu zachovávají své vlastnosti i při značném stupni provlhnutí. Tomu napomáhá i lanolín, který zároveň působí tepelně a absorbuje vlhkost.

 • Čepice a čelenky

  Z ovčí vlny. Hřejivé beranice do pořádných mrazů a na hory. Příjemné čepice jednoduchého střihu hřejí, kapky deště nebo sněhové vločky díky lanolínu(vodoodpudivý) obsaženého v ovčí vlně těmto čepicím neublíží. Elegantní čelenka dokáže také zahřát.

 • Dámská bunda Selene a...

  Na zimu, elegantní, padnoucí střih. Jsou z ovčí vlny, která dokáže neobyčejně hřát a je voděodolná proti sněhovým nebo dešťovým přehánkám. Kvalitní ovčí vlna je skoro nezničtelná, životnost takovéto bundy je skoro 10let. Všechny naše výrobky z ovčí vlny jsou neobyčejně trvanlivé a odolné pro běžné nošení.

 • Bederní pásy

  Z ovčí vlny. Ovčí vlna díky suchému teplu příznivě působí na ledviny a močové cesty. Zahřátím zlepšují krevní oběh, zklidňují Vaši nervovou soustavu, stále a příjemně zahřívají potřebné místo na zádech. Elastické bederní pásy jsou širší a praktické pro svou přizpůsobivost na těle.

 • Ponožky a podkolenky

  Šité z ovčí vlny. Praktické na chození doma, do lyžáků. Tyto ponožky lze doporučit zimohřivým spáčům i do postele na spaní. Nekoušou a příjemně hřejí. 

 • Nákoleníky a nárameníky
  Zpevňující a hřejivé bandáže na kolena, lokty, zápěstí. Dají se stáhnout nebo jen závázat okolo končetiny.

Aktivní filtry