Dámská vesta z ovčí vlny Carpathian S-XL růžová www.vyrobkyzovcivlny.cz
search
  • Dámská vesta z ovčí vlny Carpathian S-XL růžová www.vyrobkyzovcivlny.cz

Dámská vesta z ovčí vlny Carpathian S-XL růžová

850 Kč
S DPH

Zapínání této vesty je na zip. Pohodlný střih této vesty umožňuje volnost pohybu při běžných volnočasových aktivitách, při procházce, lenošení u grilu, na zahrádce, terase či před televizí. Vesta má dvě velké, šikmo posazené kapsy do kterých se vše vejde, ale díky promyšlenému prošití nic neztratíte!
Při zachování předností vlny - teplotního konfortu, schopnosti odvádět vlhkost, držet tělo v teple, v pohodlí je vesta elegantním doplňkem šatníku. Velikost S-5XL.

Barevné varianty
Velikosti
Počet
Skladem

Dámská vesta elegantního, praktického střihu od nejmenších velikostí až po xxxl velikosti šité z přírodní ovčí vlny. Tyto vesty s kapsami zaručují tepelnou kvalitu, tedy žádné prochladnutí. Jsou měkké a pružné jako přírodní ovčí vlna z ovce. Ovčí vlna velmi krásně hřeje a udržuje konstantní teplo. Ovčí vlna je dokonalý izolant tepla. Vesty s kapsami jsou kvalitně šité, jsou téměř bezúdržbové a jentak se nezničí. Ovčí vlna je materiál, který je odolný a má své nezničitelné vlastnosti. Ohebnost. Přirozenost. Praktické, pohodlné a hřejivé vesty. Dámské, pánské provedení a barvy.

200-100-00056